AMAKA / O nás

Profesionální svatební FOTO a VIDEO produkce Brno.

Propojení svatební fotografie a videa je ideální volbou pro zachycení neopakovatelných okamžiků z vašeho vysněného dne. Jako manželé už víme co od sebe můžeme očekávat. Práce odsýpá a na výsledku a kvalitě je to určitě znát.

Jako manželé se svatební fotografii věnujeme již více než 12 let, videu pak zhruba rok. Přišlo nám opravdu na místě propojit oblast FOTOGRAFIE a FILMAŘINY do jednoho celku. Při práci si nezavazíme, spíš naopak se doplňujeme a podporujeme.

Samozřejmostí je pro nás opravdu profesionální technické vybavení do kterého jsme v posledním roce nemálo investovali. Například jsme přeešli na ty nejlepší pevné objektivy na trhu, stejně tak u videa byla jasnou volbou GH5 kamera s celou řadou doplňků.
Současně si uvědomujeme, že foto ani video není jen o vybavení, ale i o přístupu, komunikaci s vámi o rychlosti a schopnosti reagovat ve složitých situacích. To vše je při svatbě důležité proto, aby tvorba „vzpomínek“ vypadala tak, jak má.
Psát se dá o všem velmi dlouho, ale raději necháme za nás mluvit naši práci a s vámi se rádi pustíme do společného hledání cesty za vysněnými vzpomínkami :).

Martin a Katka Adamcovi – AMAKA tým

Hotových svateb

Odfocené roky

Počet svatebních lokalit

Odtočených hodin

Potřebujete poradit?

Pokud budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás:

Svatební video